Tanszéki TDK-eredmények

A november 17-i TDK-konferencián három Tanszékünkhöz kapcsolódó előadás is elhangzott. A díjazott előadások adatai és az eredmények:

Tóth Bálint: Összehasonlító tanulmány a parametrikus számításokkal elért optimális topológiákra
    Egyetemi Hallgatói Képviselet II. helyezett és dékáni különdíjas (konzulens: Dr. Lógó János (TMT), Dr. Matteo Bruggi (Politecnico di Milano))

Gál János: Szálerősített, gumiszerű anyagok mechanikai viselkedésének vizsgálata
    Egyetemi Hallgatói Képviselet III. helyezett (konzulens: Dr. Tóth Brigitta Krisztina (TMT), Dr. Hincz Krisztián (TMT))

Hussain Muzahir, Hussain Syed Musaib: Stresses and strains in eccentrically loaded columns of partially no-tension material
    Egyetemi Hallgatói Képviselet III. helyezett (konzulens: Dr. Kovács Flórián (TMT))

Minden érintettnek gratulálunk!